Kim są twórcy fifiDance?

Zespół fifiDance tworzy nawyki wychowawcze WPŁYWAJĄC NA DZIECI…

Agnieszka

…równocześnie poprzez tańce, muzykę i śpiew, bajki i słowa piosenek, animacje i ilustracje.


Agnieszka (pierwsza z lewej) – Pedagog terapeuta, propagatorka uwalniania dziecięcych emocji przez ruch. Przez 7 lat przeszkoliła ponad 20 tysięcy nauczycieli przedszkoli i edukacji wczesnoszkolnej z metod „Dyscyplina bez nakazów” i „ShowPedagogika”. Autorka piosenek i tańców w serwisie fifiDance

Radosław (na środku) – Wieloletni trener rozwoju osobistego i gorący orędownik wychowywania dzieci za pomocą zabawy. Twórca wielu technik bezwysiłkowego wpływania na dzieci podczas zabawy wykorzystywanych przez nauczycieli i rodziców w metodach „Dyscyplina bez nakazów” i „ShowPedagogika”. Autor bajek pedagogicznych, współautor (razem z żoną Agnieszką) słów do piosenek dla dzieci oraz autor przewodnika tworzenia nawyków wychowawczych tylko zabawą w serwisie fifiDance.

Karina (pierwsza z prawej) – Grafik i rysownik, od 18 lat miłośniczka animowanych bajek dla dzieci. Twórczyni animowanych postaci dla dzieci i ilustracji do teledysków i bajek ze szkoleń metodami „Dyscyplina bez nakazów” i „ShowPedagogika” oraz do serwisu fifiDance.